Doskonała komunikacja cały czas

01. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo

02. Zorganizujemy spotkanie z kompetentnym doradcą

03. Szczegółowo opiszesz nam swoje oczekiwania

04. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i ocenimy możliwości

05. Przygotujemy plan ochrony z dbałością o szczegóły

06. Przedstawimy Ci koncepcję i podpiszemy umowę

07. Będziemy rzetelnie realizować zadania ochrony

08. Otrzymasz systematyczne raporty

09. Okresowo odwiedzi Cię nasz Kierownik Ochrony

Jak działamy, czym się kierujemy?

Wyższą jakość ochrony staramy się utrzymać  jako główny parametr naszej standardowej oferty, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny. Dążymy do tego, aby wyższy poziom usług wyraźnie był odczuwalny i doceniany przez naszych Klientów.

Dlatego:

 • stworzyliśmy zgrany, uzupełniający się w 100%, zespół pasjonatów branży;
 • działamy lokalnie i w sposób bezpośredni sprawujemy nadzór nad naszymi pracownikami;
 • szybko reagujemy na zmiany i sytuacje nadzwyczajne;
 • potrafimy dopasować się do oczekiwań Klienta;
 • wyszukujemy i zatrudniamy jednych z najlepszych pracowników na rynku: kwalifikowanych i niekwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, techników i doradców handlowych (wielu z nas posiada indywidualną specjalizację i doświadczenie w innym obszarze ochrony);
 • jako jedyni na rynku, w swoich szeregach zatrudniamy również licencjonowanych detektywów, którzy wspomagają nas w pracy operacyjnej, np. przy wykrywaniu zorganizowanych procederów kradzieżowych na terenie chronionych obiektów;
 • o pracę u nas zabiegają najlepsi specjaliści ochrony osobistej VIP.

Poważnie traktujemy zawód “ochroniarza”, naszych klientów i każdy powierzony nam obiekt. W naszej codziennej pracy wspieramy się najnowocześniejszą i zaawansowaną technologią – np. realizujemy obchody dużych obszarów za pomocą dronów z kamerami termowizyjnymi. W swojej ofercie i codziennym użytku posiadamy terminale dostępowe, badające objawy chorobowe, m.in. Covid przed wejściem na teren chronionych obiektów.

To wszystko, staramy się realizować, utrzymując wciąż konkurencyjne stawki usług. Rozumiemy trudności rynkowe naszych klientów i indywidualnie kalkulujemy każde zlecenie.

Obszar działania

W zakresie ochrony osób i mienia, w tym ochrony fizycznej działamy lokalnie w obrębie Dolnego Śląska.

W zakresie ochrony osobistej VIP, zabezpieczenia spotkań biznesowych, wyjazdów służbowy i eventów firmowych, działamy na terenie:

 • całej Polski;
 • Europy;
 • większości państw na świecie.

Podstawy prawne

Wszelkie czynności realizujemy w oparciu o wydane zezwolenia, licencje i koncesje oraz zgodnie z obowiązującym prawem. Jeżeli nasze uzasadnione podejrzenia, że Zleceniodawca działa bezprawnie lub na granicy przepisów prawa, a nasza praca może zostać wykorzystany w sposób sprzeczny z prawem, zaszkodzić czyjemuś bezpieczeństwu, zdrowiu lub życiu, doprowadzić do czynów zabronionych, sprawdzą się, to bez wahania odmówimy przyjęcia i wykonania takiego zlecenia.

Działamy w oparciu o:

 • ustawę z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia ( Dz.U. z 1997 r., Nr 114, poz. 740 z późn.zm.)
 • ustawę z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji ( Dz.U. z 1999 r., Nr 53, poz. 549 z późn.zm.)
 • ustawę z dnia 24 maja 2013 r. o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej ( Dz.U. z 2013 r., poz. 628 z późn.zm.).
 • ustawę z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych ( Dz.U. z 2002 r., Nr 12, poz. 110 z późn. zm.)

Stosujemy regulacje RODO i UODO:

Twoje dane są u nas bezpieczne i przetwarzane zgodnie z prawem na podstawie ujętych niżej uregulowań ustawowych. Wprowadziliśmy szereg działań poświadczających skuteczność naszych procesów i zabezpieczeń. Stosujemy zabezpieczania fizyczne dokumentacji, jak również wysoko zaawansowane zabezpiecza elektroniczne, tj. szyfrowanie dysków i przesyłanych wiadomości, hasłowanie plików, zaawansowane zabezpieczenie sieci i transferu danych.

Działamy w oparciu o:

 • ustawę z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2018 r., poz. 1000 z późn.zm.)
 • ustawę z dnia 05 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych ( Dz.U. z 2010 r. Nr 182, poz. 1228 z późn.zm.).

 

Przedstaw nam swoje potrzeby i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.