Ochrona osobista – co powinieneś wiedzieć

Ochrona osobista osób o szczególnym statusie

Realizując ochronę osobistą osób o szczególnym statusie, stawiamy na pełny profesjonalizm działań. Licencjonowali specjaliści wykazują się szeregiem cech, umiejętności i niezbędną wiedzą, pozwalającą im pełnić ochronę najwyższej jakości.

Nasi pracownicy ochrony posiadają bardzo dobrą kondycję, wysoką kulturę osobistą, umiejętności z zakresu komunikacji i planowania, zdolność zachowania spokoju i racjonalnego myślenia w różnych, często trudnych sytuacjach, posługują się językami obcymi. Kluczowe są też kwestie ich umiejętności stosowania środków przymusu (walka wręcz) oraz uprawnienia i praktyczna umiejętność posługiwania się bronią palną.

W przypadku wystąpienia zagrożeń w pierwszej kolejności staramy się rozwiązać je bez użycia siły, która jest ostatecznością. Celem pracownika ochrony jest nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa ochranianej osobie, ale również ogólnego komfortu i spokoju. Stąd dużą wagę przykładamy do takiego planowania działań, analizy zagrożeń, bieżącej obserwacji i przewidywania potencjalnych skutków, by nie dochodziło do niebezpiecznych sytuacji.

Proponowany przez nas zakres ochrony osobistej może mieć charakter stały (w układzie 8, 12, 24 h) lub doraźny, np. podczas spotkań biznesowych, wystąpień publicznych, wyjazdów, spotkań rodzinnych, wydarzeń okolicznościowych itp. Może on być realizowany przez pracowników wyposażonych w środki przymusu bezpośredniego oraz broń palną.

Ochrona osobista w naszym biurze ochrony realizowana jest wyłącznie przez licencjonowanych pracowników ochrony na podstawie koncesji wydanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji na prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia Nr L-0043/20.

Wstępna konsultacja

250 zł netto

Audyt bezpieczeństwa

1500 zł netto

Ochrona bez broni

150 zł netto/h

Ochrona z bronią

200–250 zł netto/h

* w przypadku skorzystania z usługi konsultacja zostaje wliczona w cenę

Przedstaw nam swoje potrzeby i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.