Systemy zabezpieczeń technicznych

Prezentujemy Państwu wykaz systemów technicznych służących ochronie osób i mienia. Nasze systemy alarmowe, monitoring, systemy kontroli dostępu i inne rozwiązania branżowe, przygotowujemy każdorazowo po przeprowadzeniu audytu technicznego u Klienta.

W ramach naszych usług oferujemy: projektowanie systemów dopasowanych do specyfiki i funkcji obiektu, instalacje systemów zarówno w dużych obiektach jak i dla Klientów indywidualnych, stałą obsługę w zakresie monitoringu zdalnego i obiektowego, całodobowy serwis instalowanych przez nas zabezpieczeń technicznych.

Systemy alarmowe (SSWiN – Sygnalizacji Włamania i Napadu)

Wszystkie rozwiązania dobierzemy indywidualnie do potrzeb i możliwości finansowych Państwa firmy. System alarmowy zaprojektujemy, zainstalujemy i podłączymy do naszego całodobowego Centrum Monitorowania. Zastosujemy niezawodny sprzęt wysokiej jakości (Satel) i roztoczymy nad Państwa biznesem nowoczesną i profesjonalną ochronę.

Systemy sygnalizacji włamania to specjalistyczne instalacje składające się z czujek wykrywających ruch w strefach objętych ich działaniem. W przypadku wykrycia ruchu, czujki przekazują zarejestrowany sygnał do Centrum Monitorowania Alarmów (CMA). O takim naruszeniu strefy bezpieczeństwa operator CMA powiadamia natychmiast najbliżej zlokalizowaną Grupę Interwencyjną oraz właściciela obiektu.

Standardowy system alarmowy składa się z:

centrali alarmowej, płyty głównej, akumulatora (zasilania awaryjnego), klawiatury sterującej, nadajnika sygnałów alarmowych (radiowy lub GSM), sygnalizatora zewnętrznego (akustyczno-świetlnego), sygnalizatora wewnętrznego (sygnalizator może być wbudowanym w centralę lub być osobnym sygnalizatorem świetlno-akustycznym), czujek ruchu, czujek stykowych tzw. kontaktronów, okablowania.

System może być też w pełni bezprzewodowy, wówczas wszystkie jego elementy są zasilane żywotnymi bateriami - do 3 lat (do zasilania podłączona jest jedynie centrala).

Każdy system można dowolnie rozbudować, np. o: czujki przecięciowe podczerwieni, czujnik gazu, CO2, ognia, dymu, zalania..., elektrozawory odcinające wodę, gaz, prąd, piloty zdalnego sterowania, pastylki zbliżeniowe.

Każdy system może być podłączony do Centrum Monitorowania Alarmów (CMA), oraz być obsługiwany przez Klienta w aplikacji mobilnej.

Pokaż więcej

Systemy monitoringu obiektowego

Szybko i sprawnie zainstalujemy jedną lub kilka kamer w Państwa sklepie, kawiarni, zakładzie usługowym lub biurze. Mamy ogromne doświadczenie w projektowaniu i instalacji systemów wizyjnych. Nasza usługa podglądu online i archiwizacji nagrań umożliwi Państwu zdalną kontrolę i nadzór nad pracą zatrudnionego personelu (fryzjerzy, sprzedawcy, kasjerzy, barmani itp.), nawet w wielu lokalizacjach jednocześnie. To poprawi jakość obsługi i poziom zadowolenia Państwa klientów oraz ograniczy ewentualne straty spowodowane niewłaściwym gospodarowaniem Państwa mieniem. Dzięki naszej aplikacji mobilnej będą Państwo mogli w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w firmie.

Standardowy system monitoringu składa się z:

Monitoring (tzw. po kablu) - zestaw jednej lub więcej kamer, rejestratora 4, 8, 12 kanałowego (w zależności od ilości kamer), dysku twardego SSD, okablowania, aplikacji na tablet, telefon, PC (umożliwiającej stały podgląd "na żywo"), monitorów LCD w przypadku monitorowania obrazu w siedzibie firmy (np. przez pracownika ochrony fizycznej);

Monitoring (tzw. zdalny bez okablowania) - zestaw jednej lub więcej kamer IP (internetowych), rejestratora 4, 8, 12 kanałowego (w zależności od ilości kamer), dysku twardego SSD, routera WiFi, aplikacji na tablet, telefon, PC (umożliwiającej stały podgląd "na żywo"), monitorów LCD w przypadku monitorowania obrazu w siedzibie formy (np. przez pracownika ochrony fizycznej).

Pokaż więcej

System telewizji przemysłowej - dozorowej CCTV

CCTV – telewizja o zamkniętym obwodzie, to system kamer służących do przekazywania obrazu z danego obszaru i mający na celu nadzór pomieszczeń lub przestrzeni, w obrębie których zostały zainstalowane. System składa się z kamer wraz z okablowaniem łączącym je z rejestratorem, a także rejestratora, na którym zapisywany jest obraz (w zależności od pojemności dysków twardych – archiwizacja nawet do 3 miesięcy wstecz). Montaż CCTV otwiera zupełnie nowe możliwości kontrolowania tego, co dzieje się w firmie. Zaawansowana technologia otwiera możliwość sprawdzania obrazu w czasie rzeczywistym z każdego miejsca na świecie za pomocą specjalnej aplikacji na laptopa lub telefon.

Fachowo zaprojektujemy system wizyjny, dostosowany do potrzeb Państwa firmy. Sprawnie zainstalujemy kamery CCTV i podłączymy system do naszego całodobowego Centrum Monitorowania. Sprzęt oferowany przez naszą agencję ochrony to profesjonalne urządzenia, przystosowane do pracy ciągłej, nawet w trudnych warunkach. Dostarczymy do Państwa firmy lokalne rejestratory obrazu lub zapewnimy bezpieczne archiwizowanie nagrań w chmurze.

Pokaż więcej

Przedstaw nam swoje potrzeby i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.