Zabezpieczenie imprez służbowych oraz spotkań biznesowych

Zaufanie biznesowe do partnerów jest kluczowe w długofalowej współpracy między firmami, jednak często spotykamy się z zagrożeniami wynikającymi z nieuprawnionego rejestrowania głosu lub wideo podczas strategicznych spotkań. Materiały uzyskane w ten sposób mogą zagrażać funkcjonowaniu organizacji i narażać je na straty finansowe oraz wizerunkowe.

Rekomendujemy więc sprawdzenie pomieszczeń przed kluczowymi spotkaniami, jak i zapewnienie poufności spotkania podczas ich trwania. Wykorzystując fizyczne i techniczne narzędzia detekcyjne oraz zagłuszające, możemy zapewnić pełną poufność prowadzonych rozmów. Dodatkowo zapewniamy fizyczną ochronę spotkań i wyjazdów służbowych przez licencjonowanych pracowników ochrony (z bronią i bez broni).

Nasz zespół przygotuje z Tobą, procedury prowadzenia spotkania tak, aby zachować prawo do prywatności uczestników. Dokona sprawdzenia pomieszczeń przed spotkaniem. Udostępni urządzenia do detekcji rejestratorów fonii i wizji, depozytory urządzeń i telefonów. Zapewni również infrastrukturę do zagłuszania komunikacji urządzeń rejestrujących na czas prowadzonego spotkania.

Usługa skierowana jest do właścicieli firm, prezesów, członków rad nadzorczych oraz zarządów spółek, chcących podnieść swój prestiż w oczach przyszłych kontrahentów. Jednocześnie ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa podczas negocjacji, konferencji, zjazdów, sympozjów, spotkań.

Zabezpieczenie wydarzeń i uroczystości rodzinnych

Usługa, której celem jest zabezpieczenie osób oraz mienia i nieruchomości (w przypadku, gdy wydarzenie organizowane jest w domu zleceniodawcy), mająca na celu zapewnienie porządku, spokoju i bezpieczeństwa. Stosowana jest szczególnie wtedy, gdy zleceniodawca ma uzasadnione obawy, iż uroczystość może zostać zakłócona przez niektórych gości albo osoby z zewnątrz lub może w sposób niekontrolowany zostać naruszona jego prywatność. Ochrona takich wydarzeń ma również na celu udaremnienie ewentualnej inwigilacji z zewnątrz oraz wniknięcie w grono gości osób niepożądanych.

Usługa ta jest powszechnie stosowana podczas imprez okolicznościowych, takich jak: śluby, urodziny czy bankiety prywatne.

Zabezpieczenie wyjazdów służbowych

To zrozumiałe, że chcesz mieć pewność, że żaden z ważnych dokumentów biznesowych nie dostanie się w niepowołane ręce, kiedy ty po ciężkim dniu rozmów wreszcie masz czas na rozluźnienie. Gdy ty odpoczywasz, inni czuwają.

Możesz czuć się bezpiecznie, mając u boku osobę, która nie tylko poprowadzi samochód, ale także dostrzeże i wyeliminuje ewentualne zagrożenia za Ciebie. Pamiętaj, że nikt nie musi wiedzieć o twoim „niewidzialnym” stróżu. Ale kiedy zdecydujesz się na jej oficjalną formę, ochrona osobista w takich sytuacjach podniesie twój status i prestiż w oczach kontrahenta, czy przyszłego partnera w businessach.

Nadzór nad dziećmi i młodzieżą / Zabezpieczenie studniówek, bali maturalnych i wyjazdów szkolnych

Nasi agenci w sposób dyskretny mogą nadzorować twoje dziecko od wyjścia z domu do bezpiecznego jego powrotu. Takie działania na pewno sprawdzą się np. podczas balu maturalnego, studniówki, czy wyjazdu z rówieśnikami. Zajęte zabawa nastolatki mogą nie być świadome zagrożeń ze strony innych osób, czy to rówieśników czy obcych im ludzi. Newralgiczny staje się też czas powrotu z takiej uroczystości, kiedy mogą stać się ofiarą przestępstwa kryminalnego. Nasi agenci dopilnują, by twoje dziecko bezpiecznie wróciło.

W zakresie naszych usług jest również nadzór i ochrona dzieci na pełen etat lub w dowolnym zakresie godzinowym. Ochrona może mieć charakter oficjalny lub dyskretny, zawierać dodatkowy serwis, jak transport dziecka samochodem do szkoły i na zajęcia pozalekcyjne, dyskretną weryfikację osób, z którymi się spotyka i okresowe sprawozdanie środowiska w jakim przebywa.

Zapewniamy ochronę także w sytuacji, kiedy prawnie sprawujesz opiekę nad swoim dzieckiem i masz uzasadnione obawy, że twój były partner lub inny członek rodziny w sposób bezprawny chce się spotkać z dzieckiem bez twojej wiedzy lub co gorsze, gdy istnieje ryzyko jego porwania.

Zabezpieczenie obcokrajowców podczas wizyt i spotkań biznesowych w Polsce – Protection of VIP foreigners during business visits and meetings in Poland

Nasza agencja detektywistyczna oferuje kompleksowe przygotowanie i zabezpieczenie wizyty obcokrajowców w Polsce. Zapewniamy odbiór z lotniska, logistyczną organizację przejazdu i całego pobytu w naszym kraju, zakwaterowanie w hotelu oraz dotarcie na miejsca spotkań i wizyt. Z nami będziesz czuć się bezpiecznie 24 h/ dobę, w każdym miejscu. Nasi agenci, w zależności od Twoich oczekiwań, mogą być uzbrojeni w broń palną lub tylko w środki przymusu bezpośredniego. W naszym zespole pracują również kobiety. Koordynatorzy i piloci twojego pobytu w Polsce oraz wybrani agenci ochrony posługują się językiem angielskim lub niemieckim. Działamy oficjalnie i legalnie na podstawie Koncesji wydanej przez Polskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA). Specjalna linia telefoniczna dedykowana dla obcokrajowców +48 601 222 770 (język angielski) i +48 535 910 215 (język niemiecki).

Our detective agency offers comprehensive preparation and protection of foreigners’ visits in Poland. We provide pick-up, transport, logistic organization of travel and the entire stay in our country, hotel accommodation as well as reaching meeting places and visits. With us you must feel safe 24 hours a day, in every place. Our agents, depending on your expectations, can be armed with firearms or only in means of restraint. Women also work in our team, if needed. Coordinators and pilots of  Your stay in Poland and selected security agents use English language. We operate officially and legally on the basis of a License issued by the Polish Ministry of the Interior Cases and Administration (MSWiA). A special telephone line dedicated to foreigners +48 601 222 770.

Unsere Detektei bietet umfassende Vorbereitung und Schutz für den Besuch von Ausländern in Polen. Wir bieten Abholung vom Flughafen, logistische Organisation der Reise und des gesamten Aufenthalts in unserem Land, Hotelunterkünfte sowie das Erreichen von Treffpunkten und Besuchen. Bei uns fühlen Sie sich 24 Stunden am Tag und überall sicher. Unsere Agenten können je nach Ihren Erwartungen mit Schusswaffen oder nur mit direkten Zwangsmaßnahmen bewaffnet werden. Frauen arbeiten auch in unserem Team. Die Koordinatoren und Piloten Ihres Aufenthalts in Polen sowie ausgewählte Sicherheitskräfte sprechen Deutsch. Wir arbeiten offiziell und rechtlich auf der Grundlage einer Lizenz des polnischen Ministeriums für Inneres und Verwaltung (Ministerium für Inneres und Verwaltung). Eine spezielle Telefonleitung für Ausländer +48 535 910 215.

Przewóz VIP luksusowymi samochodami i busami klasy premium

W zależności od wymagań proponujemy przewóz luksusowymi samochodami osobowymi VIP (do 3 osób) lub minibusami Business Class w wersji max. do 6 osób + kierowca lub max. do 4 osób + kierowca (w obu przypadka istnieje jeszcze możliwość wykorzystania dodatkowego miejsca pasażera w 1 rzędzie obok kierowcy – w przypadku kiedy nie korzystamy z opcji ochrony osobistej).

Miejsca w układzie:

Oferta przewozu może być połączona z ochroną osobistą.

Przedstaw nam swoje potrzeby i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.