Ochrona biurowców

Jednym z kluczowych obszarów działalności Detektonica SECURITY  jest wsparcie i obsługa zarządców powierzchni biurowych.

Rozumiemy, że ochrona budynków to więcej niż obserwacja, czy dobry system monitoringu. Poza skutecznością systemu ochrony, ważny jest właściwy sposób pełnienia służby, kwalifikacje, kultura osobista i wygląd pracowników. Bardzo istotna jest również możliwość wsparcia Klienta w sytuacjach kryzysowych – np. w razie ewakuacji, pożaru lub innej poważnej awarii.

Zintegrowana ochrona

Nasz zintegrowany model ochrony, poza agentami na posterunkach, obejmuje dedykowanego koordynatora ochrony, który będzie odpowiedzialny za codzienne kontakty z Państwem, obsadę obiektu, szkolenia, wdrożenie i kontrolę przestrzegania procedur ochrony. W sytuacji zagrożenia agenci ochrony będą korzystać ze wsparcia grup interwencyjnych.

Kierownik ochrony obiektu biurowego

Dla Państwa wygody oraz usprawnienia komunikacji wskazujemy kierownika zespołu ochrony, agenta ochrony o wysokich kompetencjach i doświadczeniu, który będzie obecny codziennie na posterunku. Rolą lidera jest przekazywanie Państwa oczekiwań i dyspozycji pozostałym agentom ochrony oraz przedstawianie Państwu rzetelnych raportów w formie ustnej lub za pomocą elektronicznych form kontaktu.

Elektroniczne raporty

Zawierają bieżące informacje i dokumentację istotnych wydarzeń – wykaz awarii i stwierdzonych usterek, wizyt serwisowych czy rejestr gości. Zapewnimy Państwu możliwość zdalnego wydawania dyspozycji całemu zespołowi agentów, prowadzenia dialogu z kierownikiem ochrony i bieżącą kontrolę nad ważnymi dla pracy biura kwestiami.

Posterunki obchodowe

Przystępując do współpracy, wskażą Państwo, które trasy i miejsca wymagają szczególnej kontroli. Zweryfikujemy je i podpowiemy, gdzie dodatkowo mogą kryć się potencjalne zagrożenia, które elementy stanowią słaby punkt w zabezpieczeniu. Na tej podstawie zaproponujemy ewentualną modyfikację tras obchodów oraz zastosowanie dodatkowych zabezpieczeń. Agenci Detektonica SECURITY będą z ustaloną częstotliwością kontrolować otoczenie zewnętrzne i wnętrze biurowca.

Monitoring obchodów

Nasza agencja ochrony działa transparentnie – udostępnimy Państwu podgląd online systemu Active Guard, który rejestruje w czasie rzeczywistym wszystkie obchody naszych agentów dyżurnych. W ten sposób będą Państwo mogli weryfikować czynności ochroniarzy, częstotliwość obchodów, trasy oraz wszelkie sygnały alarmowe z Państwa obiektu.

Obsługa parkingu

Zadbamy o płynny i bezpieczny ruch pojazdów na parkingu i terenie wokół budynku. Do zadań agentów ochrony będzie należało monitowanie pojazdów wjeżdżających na teren obiektu – sprawdzanie i nadawanie uprawnień do parkowania oraz wskazywanie gościom i pracownikom konkretnych miejsc postojowych.

Obsługa systemu BMS i Centrali przeciwpożarowych

Dział techniczny Detektonica SECURITY zadba o przeszkolenie agentów przydzielonych do obsługi BMS z zakresu działania obiektowego systemu CCTV, kontroli dostępu oraz zarządzania budynkiem. Zespół ochrony będzie doskonale orientował się w topografii biurowca i jego otoczenia, rozmieszczeniu punktów dostępowych, zaworów, hydrantów, czujników pożarowych itp., co zagwarantuje Państwu skuteczną ochronę i efektywną współpracę ze służbami w przypadku zagrożenia lub awarii.

Sytuacje nadzwyczajne

Nasi doświadczeni i przeszkoleni agenci ochrony w sytuacji zagrożenia lub alarmu pożarowego przeprowadzą skoordynowaną ewakuację budynku. W przypadku pożaru agenci będą ściśle współpracować ze Strażą Pożarną – wskażą hydranty, zawory, wyłączniki prądu – i skoordynują akcję gaśniczą.

Dodatkowe usługi

Wykrywanie podsłuchów, kamer, GPS

Wykrywanie kamer, podsłuchów, GPS Podsłuchy, kamery czy rejestratory GPS instalowane są w określonym celu i z rożnych powodów, np. z chęci wykradzenia tajemnicy, sprowadzenia na nas niebezpieczeństwa, odkrycia naszych...

Usługi i wynajem profesjonalnego DRONA

Detektonica Dron System DJI Mavic Pro 2 / Enterprise Duo Wykorzystywane u Klientów Detektonica Security do “obchodów” dużych powierzchniowo obiektów, wykrywania kradzieży na ich terenie, oraz ruchu nieuprawnionych osób...

Przedstaw nam swoje potrzeby i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.