Wykrywanie kamer, podsłuchów, GPS

Podsłuchy, kamery czy rejestratory GPS instalowane są w określonym celu i z rożnych powodów, np. z chęci wykradzenia tajemnicy, sprowadzenia na nas niebezpieczeństwa, odkrycia naszych tajemnic, poufnych danych, informacji oraz ułatwienia przeprowadzenia w stosunku do nas działań przestępczych lub udowodnienia nam czynów i działań zabronionych.

Każdy z nas może paść ofiarą niezgodnych z prawem działań, np. ze strony małżonka czy partnera biznesowego. Niestety dostępność sprzętu podsłuchowego jest bardzo duża, a jego koszt niski. Dlatego niemal każdy, kto ma do nas jakikolwiek dostęp, może zamontować popularną „pluskwę”, micro kamerę albo nadajnik GPS w celu inwigilacji nas.

Częstą formą inwigilacji jest szpiegostwo przemysłowe, które obecnie rozwinięte jest na bardzo szeroką skalę. Wielu konkurentów nie cofnie się przed niczym, by poznać nasze wrażliwe dane i tajemnice firmowe. Szczególnie ostrożni powinni być funkcjonariusze zaufania publicznego, prawnicy, notariusze czy sędziowie. Ich miejsca zamieszkania, gabinety czy samochody powinny zostać starannie przebadane na obecność sprzętu szpiegującego.

W naszym biurze detektywistycznym posiadamy niezbędne, profesjonalne i zaawansowane urządzenia do wykrywania sprzętu szpiegującego oraz wiedzę i doświadczenie w realizacji takich zleceń. Gwarantujemy zatem skuteczność i pełną dyskrecję.

Wykryjemy i usuniemy:

Weryfikacji możemy poddać:

Szczegółowy zakres usługi:

Kontrola antypodsłuchowa lokali, czyli szukanie i wykrywanie podsłuchów i innych urządzeń do inwigilacji, polega na kompleksowym sprawdzeniu ścian, sufitu, podłogi, okien, drzwi oraz wszystkich elementów wyposażenia, w następującym zakresie:

Informacje dodatkowe:

Wykorzystywany podczas kontroli osprzęt, to m.in.:

Profesjonalny wykrywacz zagrożeń ST-131 Piranha II

Profesjonalny wykrywacz zagrożeń ST-031M Piranha I
Ręczny wykrywacz złącz nieliniowych Cayman ST-403

Profesjonalny, przenośny analizator widma JJN HSA-Q1

Optyczny wykrywacz kamer Wega-i

Wykrywacz transmisji bezprzewodowej JJN CAM-105W

Wideoendoskop VEP3

Wykrywanie 45-70 zł/m2 brutto
Sprawdzenie telefonu pod kątem podsłuchu 200 zł brutto
Sprawdzenie auta 1200-1900 zł brutto

*Ostateczna cena usługi zależna jest od specyfiki pomieszczenia. Do wyceny warto dostarczyć rzuty pomieszczeń i zdjęcia. Cena minimalna usługi to 1500 zł brutto.
W szczególnych przypadkach istnieje możliwość negocjacji ceny (np. w przypadkach zakontraktowania cykli kontroli).

*Dojazd do 100 km w cenie usługi. Dojazd powyżej 100 km rozliczany jest 1 zł/km (przejazd liczony w obie strony). W przypadku kilkudniowych kontroli konieczne jest zapewnienie noclegu. Nasz sprzęt i specjalista ds. kontroli, ze względu na największą ilość zleceń znajduje się w Warszawie. Zatem w/u dojazd należy liczyć ze stolicy.

Przedstaw nam swoje potrzeby i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.