Ochrona osobista, nadzór nad dziećmi i młodzieżą

Ochrona osobista, nadzór nad dziećmi i młodzieżą – studniówki, bale maturalne, wyjazdy szkolne

Nasi agenci w sposób dyskretny mogą nadzorować twoje dziecko od wyjścia z domu do bezpiecznego jego powrotu. Takie działania na pewno sprawdzą się np. podczas balu maturalnego, studniówki, czy wyjazdu z rówieśnikami. Zajęte zabawą nastolatki mogą nie być świadome zagrożeń ze strony innych osób, czy to rówieśników czy obcych im ludzi. Newralgiczny staje się też czas powrotu z takiej uroczystości, kiedy mogą stać się ofiarą przestępstwa kryminalnego. Nasi agenci dopilnują, by twoje dziecko bezpiecznie wróciło.

W zakresie naszych usług jest również nadzór i ochrona dzieci na pełen etat lub w dowolnym zakresie godzinowym. Ochrona może mieć charakter oficjalny lub dyskretny, zawierać dodatkowy serwis, jak transport dziecka samochodem do szkoły i na zajęcia pozalekcyjne, dyskretną weryfikację osób, z którymi się spotyka i okresowe sprawozdanie środowiska w jakim przebywa.

Zapewniamy ochronę także w sytuacji, kiedy prawnie sprawujesz opiekę nad swoim dzieckiem i masz uzasadnione obawy, że twój były partner lub inny członek rodziny w sposób bezprawny chce się spotkać z dzieckiem bez twojej wiedzy lub co gorsze, gdy istnieje ryzyko jego porwania.

Przedstaw nam swoje potrzeby i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.