Ochrona osobista podczas wydarzeń i uroczystości rodzinnych

Usługa, której celem jest zabezpieczenie osób oraz mienia i nieruchomości (w przypadku, gdy wydarzenie organizowane jest w domu zleceniodawcy), mająca na celu zapewnienie porządku, spokoju i bezpieczeństwa. Stosowana jest szczególnie wtedy, gdy zleceniodawca ma uzasadnione obawy, iż uroczystość może zostać zakłócona przez niektórych gości albo osoby z zewnątrz lub może w sposób niekontrolowany zostać naruszona jego prywatność. Ochrona takich wydarzeń ma również na celu udaremnienie ewentualnej inwigilacji z zewnątrz oraz wniknięcie w grono gości osób niepożądanych.

Usługa ta jest powszechnie stosowana podczas imprez okolicznościowych, takich jak: śluby, urodziny czy bankiety prywatne.

Dodatkowe usługi

Wykrywanie podsłuchów, kamer, GPS

Wykrywanie kamer, podsłuchów, GPS Podsłuchy, kamery czy rejestratory GPS instalowane są w określonym celu i z rożnych powodów, np. z chęci wykradzenia tajemnicy, sprowadzenia na nas niebezpieczeństwa, odkrycia naszych...

Usługi i wynajem profesjonalnego DRONA

Detektonica Dron System DJI Mavic Pro 2 / Enterprise Duo Wykorzystywane u Klientów Detektonica Security do “obchodów” dużych powierzchniowo obiektów, wykrywania kradzieży na ich terenie, oraz ruchu nieuprawnionych osób...

Przedstaw nam swoje potrzeby i oczekuj skutecznych rozwiązań

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.